![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 11834022
*
nr 1183 4022
Väggarmatur
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 19:17:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/4 21:30:03
1
150 kr
14/4 09:02:40
2
400 kr
23/4 15:31:50
3
350 kr
23/4 15:31:50
2
400 kr (Budbetjänt)
14/5 23:01:01
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
5078 Väggarmatur
Hans-Agne Jakobsson (1919-2009), Sverige. Mässing...//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:38
-
5271 Väggarmaturer
ett par, Louis Poulsen. Diameter: 17 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:43
*
Väggarmatur
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1183 4022
Väggarmatur
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/4 21:30:03 | 1 | 150 kr |
14/4 09:02:40 | 2 | 400 kr |
23/4 15:31:50 | 3 | 350 kr |
23/4 15:31:50 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
14/5 23:01:01 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...![](/tema/themes/{85875B7A-BAA7-4ED6-BDD9-9A61F10A2745}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
5078 Väggarmatur
Hans-Agne Jakobsson (1919-2009), Sverige. Mässing...//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:38 -
5271 Väggarmaturer
ett par, Louis Poulsen. Diameter: 17 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:43